Ohlasy klientů

Komunikace s uživateli AGRI-PLANu nám umožňuje vytvářet dostatečně efektivní prostředí pro reálné podmínky zemědělského provozu.

Rava-budova

"Po něčem jako je AGRI-PLAN jsem už strašně dlouho pátral.

Hrozně mi vadilo, že traktory po polích jezdily, jak se komu chtělo a často v režimu "30 let jezdím od tohohle stromu na kosu k támhletomu stromu". S tím je konec! AGRI-PLAN mi umožňuje vytvořit naváděcí linii dopředu z klidu kanceláře s potřebným nadhledem. Plánování přejezdů po poli bez AGRI-PLANu si už představovat nechci."

Václav Řezáč
jednatel, RAVA zemědělský podnik, spol. s r.o.
Křenice

"AGRI-PLAN stručně? Uživatelsky přívětivá, intuitivní aplikace.

Bez zdlouhavého klikání lze rychle rozplánovat i tvarově složitější pozemky u nás, „tam kde Vysočina nabírá dech“. Rychlá a přesná komunikace (v kombinaci s virtuálním úložištěm) s obsluhou traktoru, totéž lze říct i o převádění dat z a do LPIS. V budoucnu plánujeme aplikaci naplno používat při rozdělování celků a v protierozních opatřeních."

Ing. Pavel Šutera 
agronom, VSP Group, a.s.
Olešnice na Moravě

olesnice2-crop


litomerice-crop3

"AGRI-PLAN je praktický nástroj pro plánování pojezdových linií,

které si mohu připravit pro různé záběry strojů, mohu si zvolit různé úhly natočení od hlavní pojezdové linie, např. kypření, příprava pro setí a setí. Vše může být uloženo u patřičného pozemku a obratem naimportováno do stroje. Pro jednotlivé práce si jednoduše vytvořím složku s více pozemky. Mohu si importovat pozemky z LPISu a díky tomu vytvořit přesné linie na aktuální pozemky."

Pavel Němec
agronom, AGRO Liboměřice a.s.
Liboměřice

Máte zájem o AGRI-PLAN?